Jdi na obsah Jdi na menu
 


David Bradley - Argus Filch

21. 12. 2006

Životopis:  
Tento herec amerických akčních filmů je bývalým šampionem Spojených států v kickboxu. Původně se chtěl stát zpěvákem. Na začátku své kariéry se živil především jako instruktor bojových umění. Svoji první velkou filmovou roli ztvárnil v americkém filmu Americký ninja 3., kde nahradil svého hereckého kolegu Michaela Dudikoffa, s nímž se sešel při natáčení čtvrtého pokračování.

Již v té době byl označován jako nástupce Michaela Dudikoffa. V první polovině 90. let se objevuje po boku Marka Dacascose v akčním filmu Americký samuraj. V té době také natáčí snímek Americký ninja 5. Jedná se zatím o poslední díl. S režisérem Samem Firstenbergem ( režisér Amerického samuraje ) dále natáčí snímky Bojovníci krve, Cyborg cop 1. a Cyborg cop 2.

David Bradley natočil velkou spoustu akčních filmů. V roce 1997 např. snímek Teroristé. Tento film vznikl v režii kanadského mistra bojových umění Jalala Merhiho. Na začátku herecké kariéry hostoval v jedné epizodě seriálu To je vražda, napsala.


                       


DavidBradley
ArgusFilch
- Filmography
- Info and pics

Na stránkách TheArgus.co.uk (shodou okolností se tak tento server jmenuje :-D) se obejvil nový rozhovor s představitelem bradavického školníka s Davidem Bradleyem. Mnoho otázek se točí kolem hry The Caretaker ve které David hraje. Na konci však mluví o Fénixově řádu! Pokračování v článku!

David Bradley se ve Fénixově řádu objeví po boku Imeldy Staunton (Dolores Umbridgeové): "Filch ji přímo miluje protože je přísná jako on," říká Bradley. "Při natáčení pátého dílu jsem se skvěle bavil. Například jsme stál na žebříku a připínal jsem výnosy na stěnu, když mi čtyři chlapci žebřík podkopli."


Zdroj: Mugglenet
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář