Jdi na obsah Jdi na menu
 


Oficiální stránky

21. 12. 2006
J.K. Rowlingová po delší době opět aktualizovala své oficiální stránky a přidala zápisky do Deníku, kde se zmiňuje, jak pokračuje s psaním sedmičky a o svém snu, a do sekce Klepy, kde vyvrací jednu šílenou teorii. ;-)

DIÁŘ

19. prosince

Těžce jsem pracovala, takže jsem docela dlouho neaktualizovala svou stránku. Právě píšu scény, které jsem plánovala v některých případech víc jak deset let, možná dokonce ještě víc. Myslím, že nikdo, kdo nebyl v podobné situace, nemůže vědět, jaké to je. Jsem střídavě radostně rozrušená a vynervovaná. Chci a zároveň nechci dokončit knížku (nebojte, udělám to).
Už několik let se mě lidé ptají, jestli jsemněkdy snila o tom, že jsem v Harryho světě. Ještě jsem před pár večery, jsem odpovídala "ne", dokud jsem neměla epický sen, v němž jsem byla Harry a vypravěč zároveň. Hledala jsem viteál v obrovské přecpané hale, která se vůbec nepodobá Velké síni, tak jak si ji představuju. Jako vypravěč jsem stoprocentně věděla, že je zablokovaný ve skrytém koutě v krbu, zatímco jako Harry jsem ho hledala na všech ostatních možných místech a záveň jsem po lidech kolem mě chtěla, aby mi řekli to, co jsem jim předtím připravila. Mezitím číšníci a číšnice, kteří pracovali v opravdové kavárně, ve které jsem psala dlouhatánské části sedmé knihy, chodili kolem mě jakoby na chůdách, protože byli přinejmenším 15 stop vysocí. Že bych měla pít míň kofeinu?
Před pár týdny jsem si udělala další výlet do Leavesdenu, kde jsem viděla 20 minut z Fénixova řádu a vypadalo to fantasticky. Taky jsem měla možnost - předtím než se všichni rozprchli svou cestou (byl to poslední týden natáčení s herci) - promluvit si s Danem, Rupertem, Emmou a Evannou, což je vždycky báječné.Dan změnil svou teorii o Snapeovi. Řekl, že by nechtěl být jako ti lidé, kteří jsou fotografovaní vedle šílených diktátorů.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář