Jdi na obsah Jdi na menu
 


Těšte se na Ballet Shoes!

6. 12. 2007
Nový TV film Emmy Watson Ballet Shoes poběží na stanici BBC už za několik dní a sice na Vánoce! Není tedy divu, že se na internetu objevují neustále nějaké nové informace, fotky a teď už dokonce i video! Pokud jste zvědaví, určitě se podívejte do pokračování...
Na stránce Emma-Watson.net se objevil odkaz na nový scan k Ballet Shoes! Najdete ho tady. Emma je tam s oběmi svými filmovými sestrami.
A také se už objevilo první video! Klikněte sem. Já myslím, že se máme na co těšit. Škoda jen, že je tam Emma jen dvakrát (na začátku).
Pokud čtete o Ballet Shoes poprvé, tady máte stručné info: Film je podle románu Noela Streatfeilda, který vypráví o třech sestrách-sirotcích Pauline (Emma), Petrova (Yasmin Paige) a Posy (Lucy Boynton) Fossil, které si adoptoval profesor Matthew Brown (Richard Griffiths, také Vernon Dursley) a jeho příbuzná Sylvia (Emilia Fox). Píše se rok 1930 v Londýně.
A teď už jen výtahy z článků:
- Pokud jde o Emminu budoucnost, nyní by se Emma ráda nadále věnovala herectví. Jak si jistě pamatujete, není tomu tak dávno, co prohlašovala, že si v HP6 a 7 nezahraje, protože se chce věnovat studiu a později jít na univerzitu. Emma řekla: "Točila jsem pro BBC, jmenuje se to Ballet Shoes, v létě. Moje zkušenosti z Harryho Pottera mi opravdu pomohly. Myslím, že mě to přesvědčilo, že toto je to, kde jsem chtěla být a že tohle je to, co bych chtěla dělat: Že chci přece být herečka. Řekla bych, že jsem potřebovala jiné zkušenosti, než jen Harryho Pottera..." Vypadá to, že Emma jen potřebovala změnu. Pořád si to totiž vychvalovala.
- Příběh je "o třech snech a třech dívkách". Pauline se touží stát herečkou, Petrova (s poněkud netradičním snem) chce být pilotkou a Posy baletkou. Jenže jejich strýc Matthew zmizí a peníze dochází. Dívky se musí o sebe postarat samy. Jejich snaha vyvážit osobní ctižádost potřebou přežít fyzicky, citově a finančně, ukáže se film dojemně a komicky zároveň.
- O třech hravních představitelkách včetně Emmy: "Naše tři mladé herečky přinesly takovou žádost, spontánnost a realismus k jejich charakterům."
- A teď něco o tom, jak si Emmu štáb vybral. Ukázalo se, že vybrat představitelku, která by hrála Pauline byla nejtěžší: "Dívali jsme se po každé světlovlasé herečce v Londýně, ale ani jedna z nich nebyla ta pravá." V zoufalství producenti zorganizovali konkurz. Víc než sto dívek se ucházelo o roli Pauline, ale žádná neuspěla. Když Emma o roli projevila zájem, producenti byli potěšeni a tak Emma pozvala Sandru Goldbacher na šálek čaje a roli měla v kapse. " Emma je ideální pro Pauline," říká Goldbacher. "Má jemnou auru, která vás nutí k zájemnému pohledu." Emmě se navíc líbilo, že si je s Pauline podobná.
- "Opravdu jsem to milovala, bylo to tak zábavné a skutečné. Také to bylo krásně napsané," říká Emma a též dodává, že její nejlepší scéna je, jak Pauline pláče noc před premiérou jejího prvního filmu. Emma se též nechala kdysy slyšet, že má strach aby roli zvládla. Ale podle producentky Heidy se Emma bát nemusí: "Emmin výkon v Ballet Shoes je odhalení. Zraje rychle jako mladá žena a herečka - její práce je citlivá, důvtipná a inteligentní." Emma si prý nikdy nestěžovala, i když byla bílá vyčerpáním.
Tak to by bylo všechno, doufám, že jsem vám udělala radost a příbližila vám vaši představu o filmu. Zdroj: EmmaWatsonOfficial.com
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář