Jdi na obsah Jdi na menu
 


Že by nový film pro Dana?

29. 12. 2007
Jak se zdá, Dan Radcliffe se asi nerad nudí! Na netu se totiž objevila zmínka o jeho dalším možném novém filmu. Více v článku!

New York Times tvrdí, že “se přístí rok Daniel Radcliffe, “Harry Potter” hvězda, chystá na zobrazení Mr. Eldona* ve filmu o jeho životě.” Je to ale jenom POVĚST. (Kdyby to však byla pravda, natáčení by mohlo začít už příští rok.) Jako čenáři víme, že Dan momentálně natáčí film Harry Potter a Princ Dvojí Krve  a je potvrzeno, že se příští listopad vrací do divadla, kde opět zazáří ve hře “Equus”. Zatím tedy nemáme další informace o možné nové roli Dana. Pokud zjistíme něco nového, dozvíte se to!

(* Dan Eldon byl fotograf, který fotil pro Reuters. Bylo mu jen 22 let, když byl spolu s dalšími třemi kolegy brutálně zavražděn  ve válce v Somálsku (byli ukamenováni napjatým davem). Stalo se to v roce 1993.
Víc o Danovi Eldonovi + několik jeho pozoruhodných fotografií najdete tady, a více o novinářích, kteří jsou každý rok zabiti během přenosu zpráv najdete na této stráce.)


Zdroj: TLC.org, en.potterish.com

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář