Jdi na obsah Jdi na menu
 


Daniel o HP6 - Doposud nejzábavnější díl

12. 12. 2007
MTV uveřejnilo nový rozhovor s obsazením filmu Harry Potter a Princ dvojí krve, kde herci a režisér David Yates mluví o dodatcích a změnách v sérii. Evanna Lynch (Lenka Láskorádová) se zmínila o herci jménem Hero Tiffin, který ztvárňuje 11-letého Toma Raddlea, David Yates krátce diskutoval o milostném trojúhelníku Rona, Hermiony a Levandule a Dan Radcliffe řekl, že pokud vše půjde dobře, mohl by být šestý díl doposud nejzábavnějším dílem z celé série. Čtěte dále...

Katie Leung, která si opět zahraje Cho Changovou vyjádřila názor k jejímu vztahu s Harrym ve Fénixově řádu: " Stále je tu mírná žárlivost vůči Ginny. ", řekla.

Také Dan a Bonnie Wright (Ginny) mluvili o jejich rostoucím vztahu: " Předpokládám, že náš vztah potrvá déle než s Cho, ale pamatujete? Na konci šesté knihy se ukáže, že nemůžeme být s Harrym pár. Bude to sranda točit tyto scény, ale je to jen film! Doufám, že si to lidé užijí a nebudou příliš žárliví ", svěřila se Bonnie. A co na to Dan? Zmínil se, že to bude zvláštní a legrační líbat Bonnie, když jí zná od jejích 10 let.

Zdroj: Veritaserum
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

harry je dobrej herec

(martinka, 19. 3. 2009 8:53)

harry potter (DANIEL RADCLLIFE)JE NEJ HEREC.a nejdřív přemíšlejte co napíšete aby se stoho neviklubala hloupost

harry potter sedum

(filip, 22. 12. 2007 10:04)

herry je hodni kluk ma kamarady ron a hermionu.