Jdi na obsah Jdi na menu
 


 1. Tvoje přezdívka pod kterou budeš vystupovat? Zuzka :-) 
 2. Tvůj věk?  15 let
 3. Tvůj e-mail?  ZCiperova.HP@seznam.cz
 4. Tvůj blog/blogy?   http://harryy.blog.cz 
 5. Jak dlouho se už zajímáš o Harryho Pottera?  Od vydání první knížky:-)))
 6. Viděl(a) jsi už film HP5?  Jasně - byla jsem na premiéře;-)
 7. Četl(a) jsi už knihu HP7?  Ne...nechci si zkazit ten zážitek, číst Medkův krásný překlad...
 8. Kolik knížek HP už jsi přečetl(a) a kolikrát? Všechny (kromě sedmičky) asi taky milionkrát...:-)) Ne, opravdu jsem je četla nespočítatelně krát...
 9. Tvoje nejoblíbenější kniha z HP?  Vězeň z Azkabanu
 10. Tvoje nejoblíbenější postava z HP?  Asi Hermiona, Ginny, Sirius, Brumbál...hrozně moc - každou mám svým způsobem ráda, i Snapea a Voldemorta...;-)
 11. Tvůj nejoblíbenější  film z HP?  Asi Kámen mudrců - je hrozně kouzelnej a když vidím malinkýho Danečka a ostatní, vždycky mě to dojme;-)
 12. Proč máš rád/a Harryho Pottera? (tím nemyslím postavu v knize, ale obecně)  Je tak úžasně fantastickej! Báječně propojenej, skvěle vymyšlenej... Prostě mě úplně uchvátil jeho svět:-)
 13. Navštěvuješ stránky o Harrym Potterovi nebo cokoli s ním spojeného?  No, vzhledem k tomu, že jedny vlastním, tak ano:-) 
 14. Tvoje nejoblíbenější webová stránka + něco o sobě? Nevím...a nechci si udělat nepřátele - takže: Existuje spoustu skvělých webových stránek o Harrym Potterovi:-) Něco o mně? Mám dva pejsky - Rona a Harryho ;-))), jsem s nima ráda na zahradě - ať už si čtu, nebo jen sedím a přemýšlím.. Začala jsem hrát badminton, takže mám o zábavu postaráno - hraju ho každej den;-) Miluju knížky - strašně ráda čtu.  Nevím, co dál...:-)
 15. Máš nějaké plakáty HP? A kolik?  Spousty... Ale ne všechny mám pověšený, nedávno jsem dělalagenerální úklid a usoudila jsem, že jsem na vylepenej pokoj plakátamauž trochu velká;-))
 16. Sbíráš samolepková alba HP? A jaká čísla? Jo, jednou jsem si koupila album k trojce, ale když jsem sikoupila několikrát nálepky, album jsem vyhodila. Zdálo se mi, že tynálepky jsou moc hezký a že je škoda je lepit do alba - a polepila jsm si s nimi jiné věci (sešity atd...);-)))
 17. Chodíš do nějaké Bradavické on-line školy? Už ne, ale chodila jsem:-) 
 18. Jaká kolej si myslíš že by byla pro tebe?  Určitě Nebelvír;-)) I když...možná Zmijozel;-)) Nevím...možná, že by kvůli mně museli založit novou;-)
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář